O firmie

Historia Pufuleti Gusto Chrupki Kukurydziane 

Gusto

Historia chrupek kukurydzianych Pufuleti Gusto rozpoczyna się w 1992 w Baicoi, kiedy to firma Phoenixy została założona. Od tego czasu, poprzez wytrwałość oraz ciągłe inwestowanie w jakość i rozwój, producent Phoenixy stał się jednym z najbardziej pomyślnych rumuńskich przedsiębiorczych inicjatyw i największym producentem chrupek kukurydzianych w Rumunii.

Podczas ostatnich 20 lat, firmie Phoenixy udało się poprzez strategiczne decyzje i elastyczność dopasowywać swój model biznesowy do nowych czynników rynkowych i zachowań konsumentów. W rezultacie, producent zbudował znaną markę wycenianą na dziesiątki milionów Euro. Ponad to, Gusto ustanowiło standardy jakości w swoim sektorze produktowym, podążając za najwyższymi europejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa żywności; International Food Standard (IFS) i HACCP – wysoki poziom.

Producent sprzedaje swoje produkty w Rumunii i w 20 innych krajach. W ostatnich latach, zagraniczne rynki otworzyły się i miliony międzynarodowych konsumentów zaczęło kupować Pufuleti GUSTO w Europie, w takich krajach jak Szwecja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Grecja, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Wielka Brytania, lecz również w Dubaju i Stanach Zjednoczonych Ameryki. I teraz także w Polsce.

O Dystrybutorze 

Pomysł na wprowadzenie produktów marki Gusto na polski rynek zrodził się za sprawą przecięcia się dróg życiowych dwójki ludzi o jednakowych marzeniach. Wspólne marzenia sprawiły, że zaczęli oni szukać możliwości ich realizacji. Korzystając ze strategii niszy rynkowej oraz smaku dzieciństwa jednej z nich, powstał pomysł podzielenia się z Polakami jedną z rumuńskich specjalności spożywczych jaką niewątpliwie są Pufuleti Gusto. W rezultacie, została utworzona firma R&J Distribution Sp. z o.o. mająca za zadanie zaznajomić Polaków z produktami Gusto. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Gusto w Polsce i zachęcamy do współpracy z nami! Skontaktuj sie z nami!

Technologia i Innowacja 

GUSTO jest marką chrupek kukurydzianych produkowanych w fabryce zlokalizowanej w Baicoi, jednej z największych w Europie z przepustowością ponad 1,000,000 paczek dziennie.

Technologia wytłaczania zastosowana w fabryce jest unikatowa na skalę światową, została rozwinięta przez właścicieli i międzynarodowo opatentowana. To ona tworzy niewiarygodnie lekką strukturę chrupek kukurydzianych Pufuleti GUSTO.

Dodatkowo, receptura jest również wyjątkowa, dająca ten specjalny delikatny smak wyróżniający produkty GUSTO. Wyjątkowa receptura i chroniona patentem technologia wyróżnia troskę i zaangażowanie producenta do budowania niesamowitej marki w sektorze chrupek kukurydzianych. To właśnie stanowi główną przewagę konkurencyjną Pufuleti GUSTO.

Misja | Wizja | Wartości

Misja

Stać się tradycyjnym rumuńskim produktem chrupek kukurydzianych, uwielbianym przez miliony ludzi na całym świecie.

Jest to możliwe poprzez stanie się perfekcyjną słoną przekąską na każdą porę dnia, do dzielenia się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

Wizja

Przynieść uśmiech i optymizm w życiu każdego.

Jest to możliwe poprzez oferowanie naturalnych, zdrowych, pysznych i wysoko jakościowych produktów.

Wartości

Wysoki standard jakości, innowacyjność, rzetelność, wytrwałość, wiarygodność, szacunek dla naszych konsumentów.

Certyfikat IFS

Pufuleti Gusto są wytwarzane podążając za najwyższymi europejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa żywności, IFS i HACCP.

Pobierz dokument