O marce Pufuleti Gusto

Wiodąca marka na rynku chrupek kukurydzianych

Podczas dwóch ostatnich dekad, GUSTO ustanowiło standardy jakości na rynku chrupek kukurydzianych. Poprzez zaangażowanie firmy w stworzenie najlepszych chrupek kukurydzianych na świecie, GUSTO stało się godną zaufania marką, numerem 1 wśród konsumentów. Phoenixy – firma produkująca Pufuleti GUSTO chrupki kukurydziane – jest liderem na rumuńskim rynku, z 70% udziałem w rynku i 60% lojalnością klientów (Nielsen, Maj 2011). Mimo że, rynek był i nadal jest bardzo rozdrobiony, żadna inna rumuńska czy zagraniczna marka nie była w stanie zapewnić takiej sympatyczności marki i stałego jej rozwoju.

Pufuleti GUSTO chrupki kukurydziane są kupowane przez miliony ludzi na całym świecie! Ten imponujący poziom upodobania oparty jest na wysokiej jakości, wyśmienitym smaku oraz na opatentowanej technologii. Unikatowa receptura gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości Pufuleti GUSTO, zaspokajając tym samym bardzo wysokie wymagania naszych konsumentów i pozostawiając konkurencję daleko z tyłu. Dobrane z dbałością spośród najlepszych składników, nasze wyborne chrupki kukurydziane podnoszą na duchu swoim wyjątkowym smakiem!

W momencie jak odkryłem tą unikalną recepturę, wiedziałem że stworzyłem najlepsze chrupki kukurydziane na świecie i że uda mi się je sprzedać nawet w Ameryce Eliodor Apostolescu, Managing Director Gusto Pufuleți | Phoenixy