Zaznacz stronę

Historia

Gusto Pufuleti

Historia chrupek kukurydzianych Gusto Pufuleti rozpoczyna się w 1992 w Baicoi, kiedy to firma Phoenixy zostaje założona. Od tego czasu, poprzez wytrwałość oraz ciągłe inwestowanie w jakość i rozwój, producent stał się jedną z najbardziej pomyślnych rumuńskich przedsiębiorczych inicjatyw i jednocześnie największym producentem chrupek kukurydzianych w Rumunii. Podczas ostatnich 20 lat, firmie Phoenixy udało się dopasowywać swój model biznesowy do nowych czynników rynkowych i zachowań konsumentów poprzez strategiczne decyzje oraz elastyczność. W rezultacie, producent zbudował znaną markę wycenianą na dziesiątki milionów Euro. Co więcej, Gusto ustanowiło standardy jakości w swoim sektorze produktowym, podążając za najwyższymi europejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa żywności; International Food Standard (IFS) i HACCP – wysoki poziom.

Marka Gusto sprzedawana jest zarówno w Rumunii jak i w 20 innych krajach. W ostatnich latach, zagraniczne rynki otworzyły się i miliony międzynarodowych konsumentów zaczęło kupować Gusto Pufuleti w Europie, w takich krajach jak Szwecja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Grecja, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Wielka Brytania, lecz również w Dubaju, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Nowej Zelandii. Teraz także w Polsce.

Gusto

Najwyższy poziom chrupania

Gusto Pufuleti to autentyczne rumuńskie chrupki znane na całym świecie. Marka Gusto to lider rynku w Austrii i Rumunii. Na ten moment, jest JEDYNĄ marką z Europy Środkowo-Wschodniej obecną w największych międzynarodowych sieciach spożywczych: Spar, Aldi, Billa, Norma, Carrefour, Auchan, Rewe, Metro i Edeka.

Technologia

i innowacja

Gusto jest marką chrupek kukurydzianych produkowanych w fabryce zlokalizowanej w Baicoi, Rumunia, jednej z największych w Europie z przepustowością ponad 1,000,000 paczek dziennie. Technologia wytłaczania zastosowana w fabryce jest unikatowa na skalę światową i międzynarodowo opatentowana. To ona tworzy niewiarygodnie lekką strukturę chrupek kukurydzianych Gusto. Dodatkowo, receptura jest również wyjątkowa, dająca ten specjalny, delikatny smak wyróżniający produkty Gusto. Wyjątkowa receptura i chroniona patentem technologia wyróżnia naszą troskę i zaangażowanie do budowania niesamowitej marki w sektorze chrupek kukurydzianych. To właśnie stanowi główną przewagę konkurencyjną marki Gusto.  

Nasza

Wizja

Stać się tradycyjnym rumuńskim producentem chrupek kukurydzianych, uwielbianych przez miliony ludzi na całym świecie. Zagustuj w dobrym smaku Gusto – ulubione chrupki Polaków. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, idealne na każdą porę dnia, do dzielenia się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

Nasza

misja

Przynieść uśmiech i optymizm w życiu każdego poprzez oferowanie naturalnych, zdrowych, pysznych i wysoko jakościowych produktów. Nakarm Twój optymizm z Pufuletii Gusto!

Nasze

wartości

Wiarygodność

Rzetelność

Wysoki standard

jakości

Innowacyjność

Wytrwałość

Szacunek

dla naszych konsumentów

certyfikat

jakości – ISO

Pufuleti Gusto są wytwarzane podążając za najwyższymi europejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa żywności, IFS i HACCP.

0