Zaznacz stronę

WITAMY NA STRONIE CHRUPEK GUSTO PUFULETI!

Do Polski zawitało właśnie Gusto, rumuńska marka chrupek kukurydzianych znana i uwielbiana przez miliony ludzi na całym świecie!

Podczas dwóch ostatnich dekad, Gusto ustanowiło standardy jakości na rynku chrupek kukurydzianych. Poprzez zaangażowanie firmy w stworzenie najlepszych chrupek kukurydzianych na świecie, Gusto stało się godną zaufania marką, numerem 1 wśród konsumentów.

Marka Gusto Pufuleti chrupki kukurydziane jest liderem na rumuńskim rynku, z 70% udziałem w rynku i 60% lojalnością klientów (Nielsen, Maj 2011). Mimo że, rynek był i nadal jest bardzo rozdrobniony, żadna inna rumuńska czy zagraniczna marka nie była w stanie zapewnić takiej sympatyczności marki i stałego jej rozwoju.

Miliony ludzi na całym świecie kupują Gusto Pufuleti chrupki kukurydziane! Ten imponujący poziom upodobania oparty jest na wysokiej jakości, wyśmienitym smaku oraz opatentowanej technologii. Unikatowa receptura gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów, zaspokajając tym samym bardzo wysokie wymagania naszych konsumentów i pozostawiając konkurencję daleko z tyłu.

Dobrane z dbałością spośród najlepszych składników, nasze wyborne chrupki kukurydziane podnoszą na duchu swoim wyjątkowym smakiem! Od małych dzieci do babć, od znajomych do kochanków, od przyjaciół do całej rodziny, wszyscy uwielbiają Gusto Pufuleti!

Dziś, marka Gusto jest obecna w ponad 20 krajach, zarówno w Europie – na Węgrzech, w Austrii, Niemczech, Hiszpanii czy we Włoszech, jak i na Cyprze, w Dubaju, Kanadzie, Nowej Zelandii, Indonezji i Ameryce (w Chicago, Detroit i Nowym Jorku). Nasza fabryka, zlokalizowana w małej miejscowości Baicoi, jest wbrew pozorom jedną z największych w Europie z przepustowością ponad 1,000,000 wyprodukowanych paczek dziennie. Oczekiwany obrót w 2018 roku, wyłącznie poza granicami Rumunii, to ok. 50 milionów euro.

I kiedy myślisz, że wszystko zaczęło się od sprzedaży lodów w małej miejscowość Baicoi, w 1992 roku….

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter. pobierz bezpłatny e-book
i otrzymaj 15% rabatu na pierwsze zamówienie! 

0